Chcete-li úspěšně a bezstarostně podnikat, měli byste vést správně své účetnictví. Svěříte-li se do rukou profesionálů, budete mít jistotu, že jsou vaše finance v pořádku, daně včas a ve správné výši odvedené a získáte také průběžný i konečný přehled o svém hospodaření.

Jsme…

obchodní společnost CASTIANA s.r.o. vznikla spojením fyzických osob (OSVČ), které se vedením účetnictví zabývají desítky let. Její pracovníci tak mají dlouholetou praxi v oboru daní a účetnictví.

Spolupracujeme…

s daňovou právní kanceláří a daňovými poradci, takže kromě zpracování účetnictví a daní umíme poskytnout i právní servis týkající se daní, personalistiky i obchodních vztahů.

Nabízíme…

kompletní servis v oblasti zpracování a vedení účetnictví, daňové evidence nebo zpracování daňových přiznání.
Soustředíme se zejména na poradenství a služby pro živnostníky (OSVČ), malé, ale i střední společnosti. Jelikož je jedním z našich hesel individuální přístup ke klientovi, nevyhledáváme a nesoustředíme se na velké společnosti, které mnohdy vyžadují veškerou pozornost pouze na své účetní operace. Tímto přístupem zaručujeme absolutní soustředěnost a kvalitní práci pro naše zákazníky.

Působíme…

po celé ČR. Jeližkož zpracováváme daně i účetnictví pro firmy i živnostníky z celé republiky, dojíždění a pravidelná komunikace pro nás není problém.

Naši poradci…

si pravidelně doplňují odborné znalosti v oboru a sledují aktuální změny v legislativě.